самая дорогая недвижимость

У якій країні найдорожча нерухомість у світі?

Вкладення в нерухомість справедливо вважаються одним із найнадійніших шляхів примноження капіталу. Щоправда, для цього потрібні певні кошти, іноді дуже значні. Особливо, якщо йдеться про країни, де найдорожча нерухомість у світі.

На Землі є країни та міста, де ціни на житло у світі можна назвати рекордними. Насамперед, це стосується Монако. За площею це князівство дуже невелике, воно займає всього близько двох квадратних кілометрів. Але зате щільність заселення мільйонерів тут найвища у світі. Звідси й ціни на житло у світі. У деяких будинках вартість одного квадратного метра доходить до 500 тис. євро, і це не межа. Найфешенебельнішими вважаються райони Ларвотто і Монте-Карло.

Причин таких високих цін кілька. По-перше, так склалося історично. З Монако можна швидко і зручно потрапити до багатьох європейських країн. По-друге, князівство вважається безпечною територією для фінансових операцій. І податковий режим тут дуже сприятливий.

Де найдорожча нерухомість: лідери за вартістю

Сполучені Штати Америки, як держава, високою вартістю квадратних метрів не вирізняються, – у деяких регіонах тут можна зняти або купити квартиру навіть безробітному. Демократія в дії, так би мовити.

Але в Нью-Йорку заволодіти нерухомістю і багатій людині важкувато. Середня вартість квадратного метра тут наближається до 30 тис. доларів. Особливо цінуються приміщення в знаменитих елітних хмарочосах. Нью-Йорк стабільно входить до рейтингу країн з нерухомості, якщо рахувати його за найбільшими містами.

Будівлі славляться не тільки своєю запаморочливою висотою. У них американці зуміли досягти буквально ідеального рівня комфорту. У деяких будівлях курсують навіть приватні ліфти. Такі деталі й формують уявлення про нерухомість за кордоном, особливо в преміум-сегменті.

где самая дорогая недвижимость

Зрозуміло, густозаселена Азія не може бути не згадана в цьому списку. Лідирує тут Гонконг, незважаючи навіть на політичну нестабільність території останнім часом. Ціни на житло у світі тут цілком порівнянні з нью-йоркськими. Недалеко відстають від Гонконгу Шанхай і Сінгапур. У багатьох оглядах саме ці міста представляють Азію в рейтингу країн з нерухомості.

Здавна високими цінами на нерухомість вирізняється Лондон. З районів британської столиці особливо виділяється Челсі. І справа тут не в комфорті або позамежних зручностях, багато старовинних будівель у цьому плані облаштовані дуже просто. Але дух аристократизму і фінансового благополуччя в деяких кварталах буквально витає в повітрі. 20-30 тисяч євро за квадратний метр у Челсі нікого не дивують – найдорожча нерухомість тут вважається справою звичною.

Приблизно такі самі ціни на житло і в Парижі. Але столиця Франції приваблює не фінансовою стабільністю, цим країна похвалитися не може, тим паче – останніми роками. Однак у паризькому центрі буквально кожен провулочок дихає історією, тут, завертаючи за ріг, немов подорожуєш у часі. Не дивно, що Париж фігурує у всіх публікаціях на тему де найдорожча нерухомість.

Перелік елітних міст за вартістю житла заслужено замикає Лос-Анджелес. Тут цінуються не хмарочоси, а шикарні особняки. Тому середня вартість квадратних метрів тут відносно невисока, але окремі покупки досягають воістину рекордних показників. Напрочуд сприятливий клімат, велика кількість голлівудських зірок – усе це щорічно притягує величезні вкладення інвесторів. Саме така нерухомість за кордоном стає мрією для багатьох.

Є країни, де вартість житла, навпаки, неймовірно низька. Наприклад, Зімбабве та Парагвай. Але рівень життя тут теж дуже низький, а злочинність з кожним роком тільки зростає. У таких регіонах рейтинг країн за нерухомістю замикається, і пропозиції часто залишаються без попиту, незважаючи на привабливу ціну.

кто такие лепреконы

Хто такі лепрекони і звідки пішла легенда про них?

история изобретения парашюта

Хто, як і коли винайшов парашут